Naše reference

 

PhDr. Vladimír Vondráček, Ph.D.

ředitel ZUŠ Frenštát p. R.

Službu Archiv bez starostí jsme začali využívat v momentě, kdy jsme měli spoustu nezpracovaného starého materiálu ve spisové službě. Služba nám tedy pořešila zejména minulost spisové služby. Pomohla nám také ale si utřídit informace a způsoby řešení aktuálních procesu.


Radomír Vališka

starosta obce Dětenice

Tímto Vám chci sdělit, že jsme velmi spokojení s prací Vaší firmy. Vaše práce je velmi pečlivá a odborně vedená. Přístup Vašich pracovníků a jejich spolupráce s námi je vzorová.


Petr Soukup

starosta  města Libáň

Službu Archiv bez starostí využíváme teprve prvním rokem. V rámci služby došlo k roztřídění dokumentů ve spisovně a archivu včetně návrhů na jejich vyřazení. Městu tato služba šetří práci a čas. Nyní očekáváme další kroky naší spolupráce.


Renáta Lasotová

referentka

Obec Smilovice

„Šikovná děvčata, vypořádají se s hromadou papírů.“


Mgr. Kateřina Prachařová 

ředitelka školy

Základní škola a Mateřská škola Potštejn  

Archiv bez starostí mi pomohl udělat pořádek v naší spisovně. Prvopočáteční roztřídění dokumentů, příprava první skartace byla opravdu k "nezaplacení", sama bych se tím probírala určitě několik měsíců. I následná další třídění a přípravy skartací mi velmi usnadňují práci.


Mgr. Bc. Robert Bednář

ředitel školy

Střední odborná škola EDUCAnet Brno

S poskytováním služeb této společnosti jsem spokojený. Kvalita odvedené práce je na vysoké úrovni. Oceňuji časovou flexibilitu, komunikaci a vstřícnost.


Dana Brdíčková

ředitelka

ZŠ a MŠ Rosice, okres Chrudim

Při mém nástupu do školy byl "archiv" ve skříni kanceláře, dokumenty zpřeházené a často špatně identifikovatelné. Snažili jsme se několik let dát vše dohromady, ale čas, neznalost i nedostatek prostoru nás značně brzdily. Proto jsem na základě absolvovaného webináře do školy pozvala Archiv bez starostí, kde nám vyšly vstříc nejen termínem ale i úpravou smluvních podmínek dle našich možností. V domluvený termín přijely do školy pracovnice firmy a z našeho pohledu tryskovou rychlostí vše roztřídily, popsaly a připravily pro další uložení či předložení SOKA. Zároveň máme k dispozici i skartační řád šitý na míru našim potřebám. Super služba, super rychlost, super přístup. 


Mgr. Zdeňka Pejšová

ředitelka školy

ZŠ Žatec, Petra Bezruče

Služba Archiv bez starostí nám opravdu odebrala spoustu starostí  a ohromně pomohla s utříděním dokumentů ve spisovně. Provedla jejich selekci a  návrh na vyřazení. Zaměstnankyně jsou odborně vedené  a velmi vstřícné a ochotné. Díky jejich práci máme o starost míň.


Mgr. Hana Vidličková

ředitelka školy

ZŠ a MŠ Ženklava

Dovolte mi ohodnotit spolupráci se službou Archív bez starostí. Tato spolupráce probíhala k mé velké spokojenosti. Webová prezentace byla stručná, jasná, přehledná a tím i přínosná.

Pracovní setkání probíhala vždy po telefonické domluvě předem, pracovníci byli samostatní, nic nepotřebovali a odvedli svou práci rychle a profesionálně.

Děkuji.


Mgr. Jitka Mozolová

zástupkyně ředitelky školy

ZŠ a MŠ Osek nad Bečvou

Jsme spokojeni s odborným vedením naší spisovny. Spolupráce je pružná, bez výhrad. Velice přínosné je zastupování Vašimi spolupracovnicemi při jednání se zemským archivem. 


Mgr. Jitka Šikulová

ředitelka školy

ZŠ Rozseč nad Kunštátem

Službu ,, Archiv bez starostí " hodnotím velmi pozitivně. Jsem ráda, že jsem Vaší loňské nabídky využila. Zejména musím ocenit profesionalitu a pracovní nasazení Vašich kolegyň. Velmi pečlivé a přehledné roztřídění a zařazení příslušných dokumentů je velkým přínosem pro naši školu.

Vážím si součinnosti a osobního přístupu paní magistry Anderákové při řešení jednotlivých oblastí Archivní služby (např. telef. a e-mail. konzultace, zajištění první skartace po implementaci, fyzický odvoz materiálů ke skartaci, aktualizace spisovny a další skartace, ...)


Martina Čechová

hospodářka školy

ZŠ Praha 10, U Vršovického nádraží

Po dlouhém váhání se opravdu nemohu ubránit konstatování: Jsou jako kobylky! Nenápadně přibydou, nenápadně přerovnají, nenápadně  odejdou... A ten výsledek je opravdu velmi zřetelný. Byli jsme s vaší prací opravdu nadmíru spokojeni. Vše proběhlo hladce, rychle, svědomitě. Konečně máme archiv opravdu v pořádku a uklizený.

Děkuji a klaním se před vašimi odbornými znalostmi!


Mgr. Jiří Havel

ředitel

Základní a mateřská škola Jílovice

Nabídku služeb Archiv bez starostí jsem dlouho zvažoval, protože cenová náročnost pro naši malotřídní školu byla celkem velká. Nakonec jsem se rozhodl kladně a vůbec nelituji! Rychlé zpracování žádosti, výborná komunikace, operativní jednání, žádné starosti na nejbližší roky a hlavně se v archivu uvolnilo tolik místa…


Lenka Křížková

zástupce ředitele

Základní škola a Mateřská škola Město Libavá

Se službou Archiv bez starostí, pro kterou jsme se rozhodli na základě mojí účasti na Vašem webináři, jsme velmi spokojeni. Vaše příjemné pracovnice vyřešily pro nás časově náročnou práci a my díky nim máme jistotu, že naše spisovna bude v pořádku.

 


Mgr. Blanka Šenkýřová

ředitelka

Základní škola při Dětské léčebně Ostrov u Macochy

S implementací služby Archiv bez starostí jsem velice spokojená. Veškerá komunikace probíhala hladce a také práce na uspořádání naší spisovny, včetně součinnosti s okresním archivem ohledně výběru archiválií a  závěrečné skartace vyřazených dokumentů, byly hotové v rekordním čase. Všem Vašim pracovníkům touto cestu ještě jednou děkuji za vynikající práci. Díky jejich pomoci jsem se zbavila vleklého problému, ušetřili mi spoustu času, který teď můžu věnovat jiným věcem.


Mgr. Květuše Mašínová

ředitelka

Mateřská škola speciální, Základní škola a Praktická škola Diakonie ČCE Čáslav

Během letošního roku máme za sebou s vaší společností první provedenou skartaci po mnoha letech, nastavení nového systému archivování dokumentů organizace v souladu s platnou legislativou a také nastavenou další spolupráci, tedy datum dalšího setkání. Stálo nás to čas na součinnost, ale jinak jsme se nemuseli starat zbytečně a likvidovat letité spisy k vyřazení. Jsme rádi, že na to nejsme sami a že i během  roku máme potřebné záležitosti i s kým konzultovat. 


Bc. Věra Pospíšilová

ředitelka

ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o. Lipník nad Bečvou 

Archív je opravdu bez starosti, vše jsou schopni zajistit, popsat a dát do pořádku, hodně nám pomohlo předání archiválií do archívu, rovněž bez naší účasti, prostě ,,Archiv bez starosti“.


Petra Jáklová

sekretariát

Základní škola a Mateřská škola Březno

Se službou Archiv bez starostí jsme spokojeni.
Paní Horáková vše podrobně vysvětlila, s týmem děvčat pracovali samostatně, vše probíhá k naší spokojenosti.


Zuzana Janczyková

personalistka

ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, příspěvková organizace

Se službou Archiv bez starostí jsme velice spokojeni, služby jsou kvalitní, paní archivářky nám profesionálně pomohly. Zároveň oceňujeme jejich ochotu, vstřícnost a odborné vedení. Věříme, že s Vaší pomocí se dostatečně připravíme na digitalizaci archivu.

 


Andrea Strasserová 

hospodářka

Základní škola, Žatec, Jižní 2777

S vaší službou jsme spokojeni. Vše co domluvíme, tak platí.

 


Mgr. Lucie Nimsová

Základní škola a Mateřská škola Chodovice

Službu Archiv bez starostí využíváme prvním rokem. Při základní návštěvě bylo provedeno třídění dokumentace a příprava jednotlivých složek k dílčímu zpracování (archivace ,skartace,...). Pracovní výkon pověřených osob i jejich odbornost hodnotím velmi kladně. Pověřené osoby zpracovaly i potřebnou dokumentaci (skartační a archivační řád, dokumenty k archivaci ...). Nyní probíhá komunikace s těmito osobami, kdy se domlouváme na dílčích položkách, u kterých je třeba vytvořit změna.


Jana Vondálová

ředitelka

Základní škola a Mateřská škola Hrabová

Od chvíle, kdy jsem uzavřela smlouvu s Archivem bez starostí, jsem opravdu mohla vše pustit z hlavy. V rámci služby došlo k systematickému uložení a zapsání veškeré dokumentace ve škole. Byla navázána komunikace s oblastním archivem a vyjasněny kompetence obou institucí. Proběhlo vyřazení dokumentů, následná skartace  a na závěr i kompletní aktualizace všech dokumentů, které se vedení spisové služby týkají.

Služba, kterou Archiv bez starostí nabízí tak plně odpovídá jménu společnosti :-) ...